Prázdniny

28.06.2016 12:20

Školní rok končí a my se nacházíme v poločase našeho projektu. Po příjezdu z Estonska jsme svolali poradu, na které jsme všem kolegům a vedení školy ukázali fotografie a promluvili si o projektu, naplánovali další průběh a zhodnotili dosavadní úspěch projektu. 

V pondělí (27.6.2016) jsme uspořádali projektový den na téma Erasmus, aby se všichni žáci školy dozvěděli, kde jsme byli, co jsme dělali a další zajímavosti. Pustili jsme dětem dva filmy vytvořené z fotografií a videí z návštěv. Videa jsou ke zhlédnutí na youtube, viz odkaz níže. Žáci pak ve skupinkách chodili na různá stanoviště a plnili úkoly spojené s Erasmem.

Máme za sebou dvě úspěšné návštěvy partnerských zemí a čekají nás ještě dvě. V prosinci přivítáme všechny erasmáky zde v Praze a v únoru navštívíme Itálii. Všechny výstupy z projektu jsou k zhlédnutí zde nebo na společných partnerských stránkách projektu, popřípadě fotografie visí po budově škole. Tímto bych ráda poděkovala všem dětem, které se projektu zúčastnili, popřála všem hezké prázdniny a hlavně doufám, že další a další žáci dostanou chuť spolupracovat s námi na projektu v budoucnu. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ASOyF1eIaiY

https://www.youtube.com/watch?v=6DH-VWpBb_o